WOJCIECH PŁACHETKA

Wykształcenie: Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim. Absolwent studiów podyplomowych kierunku Biznes Chiński na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. 

Doświadczenie: Założyciel kilku prężnie działających przedsiębiorstw w branży energetycznej oraz nowych technologii. Od kilkunastu lat odpowiedzialny za kontakty z kluczowymi klientami Spółek, wyznaczanie ich celów strategicznych oraz pozyskiwanie kapitału zewnętrznego. Wielokrotnie pełnił rolę doradcy w procesach przekształceń własnościowych podmiotów gospodarczych, a także ich restrukturyzacji. W trakcie swojej działalności świadczył usługi dla ponad 100 największych przedsiębiorstw w kraju oraz ponad 400 jednostek samorządu terytorialnego. W ramach działalności społecznej pełni funkcję eksperta Instytutu Jagielońskiego oraz współpracuje z Nową Konfederacją i Fundacją Republikańską.
Zakres mentoringu: Pozyskiwanie kapitału na komercyjnym rynku seed i venture capital. Zmiana formy prawnej i własnościowej prowadzonej działalności. Restrukturyzacja oraz likwidacja przedsiębiorstw.

Forma udzielania wsparcia: Stacjonarnie w jednej z naszych siedzib w Gliwicach, Katowicach lub Zawierciu lub online. 

Cena: 230 zł/godzina konsultacji.

Email: wojciech.plachetka@klaster.org.pl

 

©2019 by Inkubator Innowacji Społecznych.